Dongle Server/MyUTN-800

USB aygıtlarınızı, ağ tipine, çeşidine ve trafiğine bakmaksızın takıp çalıştırabilmeniz ve paylaştırabilmenizi sağlayan bir sistemdir. myUTN-800 Dongle sunucusunu ağda kullanabilmeniz için koşul bulunmamaktadır. Kullanılacak ağın kablosuz veya fiber olması, yoğunluğu myUTN-800 nin kullanımı için engel teşkil etmemektedir. Ağa hemen entegre edilip, kolay bir şekilde kullanıma hazır hale getirilebilmektedir. myUTN-800 Dongle Sunucusuna 20 adet USB aygıt takılabilmektedir. myUTN-800 ile USB aygıtlarınızı dilediğiniz gibi paylaştırabilir, mevcut yazılımları istediğiniz yetkiyle kullanıcıya kullandırabilirsiniz. (CAD/CAM uygulamaları gibi) USB aygıtlar çalınmaya ( kilitli bir bölümdedir.), kopyalanmaya, zarar görmeye karşı korumalıdır. SSL/TLS şifreleme, erişim koruması gibi birçok güvenlik özellikleri ile myUTN-800 USB Dongle Sunucusu sizlere tam bir güvenlik paketi ile sunulmaktadır. Departmanlarınızı, müşterilerinizi vb. farklı kullanıcıları farklı USB aygıtlara atayabilirsiniz.

Dongle Server/MyUTN-80

USB aygıtlarınızı, ağ tipine, çeşidine ve trafiğine bakmaksızın takıp çalıştırabilmeniz ve paylaştırabilmenizi sağlayan bir sistemdir. myUTN-80 Dongle sunucusunu ağda kullanabilmeniz için koşul bulunmamaktadır.

/ Video Konferans Sistemleri


- Özellikleri kendi benzersiz iş akışınıza göre özelleştirin ve entegre edin.
- Arama, toplantı ve ekip işbirliği, daha önce hiç olmadığı gibi insanları bir araya getiriyor.
- Uçtan uca veri şifrelemesi ve koruması, çalışmalarınızı güvende tutar.
- Ekiplerin toplantı yapabildiği, oluşturabildiği ve paylaşabildiği Webex platformuyla sorunsuz bir şekilde çalışın.

/ Network ÜrünleriServer

Switch

Access Point

Güvenli Yazıcı Kullanım Sistemi/SEH

Günümüzde, Bilgi Güvenliğinin bir bütün olarak tasarlanması ve bu kapsamda yazıcıların baskı öncesi kontrolü ve alınan baskıların takibinin yapılması gerekmektedir. Peki bu durumda sizin içi güvenli baskı önemli mi? Güvenli Yazıcı Kullanım Sistemi'ni uyguladınız mı? Uygulamadıysanız tek eksiğiniz kullanıcı dostu kimlik doğrulama donanımı olan Güvenli Yazıcı Kullanım Sistemidir. Yazıcı güvenliğiniz için yüksek maliyetli yatırımlar yapmak zorunda değilsiniz. GMP Bilgisayar 'ın sizlere sunduğu çözüm, bilgisayar ağınıza kolay ve hızlı entegre edilebilen Güvenli Yazıcı Kullanım Sistemidir. Güvenli Yazıcı Kullanım Sistemi, ağ içerisinde bulunan yazıcıların markasına ve modeline bakılmaksızın entegre edilip, yetkisiz kullanıcıların çıktı almasını engellemektedir. GYKS yazıcınız ile ağ arasına bağlandığından dolayı, kullanıcılar yazıcıdan çıktı alabilmek için GYKS üzerinden kart göstererek kimlik doğrulaması yapıp çıktılarını alabilmektedirler bu sayede yazıcılarınız üzerinde maksimum güvenlik ve verim sağlamaktadır. Kimlik Doğrulaması, MIFARE standardındaki RFID tabanlı akıllı kartlar ile yapılmaktadır.

Eliniz Kimliğiniz../Palm Secure Avuçiçi Okuyucu

Fujitsu tarafından geliştirilen PalmSecure sensörü ,optimum düzeyde güvenlik sağlayan bir biyometrik doğrulama çözümüdür. PalmSecure, en yüksek hassasiyetle insan elinin avuç içindeki toplardamar şekillerinin yapısını algılar. Sensör, elin avuç kısmına doğru yakın-kızılötesi ışın gönderir. Bu bölgedeki toplardamarlarda kalbe doğru akan oksijeni azalmış kan, sensörden gönderilen ışını emerek toplardamarların siyah çizgili bir harita şeklinde görünmesine neden olur. Bu damar şekilleri, sensör tarafından kaydedilir ve bir veritabanında veya akıllı kart üzerinde şifreli halde saklanır. El damar sistemini temas olmaksızın algılar. İkizlerin bile kendilerine özel damar şekilleri vardır. Algılanan biyometrik bilgi vücudunun içinde yer aldığından ve damar şekilleri son derece karmaşık olduğundan ,mevcut bilgiler kullanılarak sistemi manipüle etmek veya sahtecilikle aşmak mümkün değildir. PalmSecure teknolojisi sadece canlı insanların damar yapılarını algılayacak biçimde tasarlanmıştır. Tarama işleminin son derece hızlı olması ve herhangi bir temas gerektirmemesi ,PalmSecure teknolojisinin genelde kamuya açık alanlarda söz konusu olan en sıkı hijyen kurallarıyla uyumlu olduğu anlamına gelir.

/ Taktik Video Konferans


En zorlu ortamlarda kullanılmak üzere IP67 standardında tasarlanan ürün, yüksek etkili plastik kabuk darbeyi en aza indirirken alüminyum iç çerçeve yapısal güç sağlar. 17.5 inç güneş ışığında tamamen okunabilir ve yüksek çözünürlüklü (HD) 1080p ekran, 16 x 9 en-boy oranlı kamera, kullanıcısının ve ortamın kaliteli görüntüsünü sunar. Ünite, Cisco TelePresence System SX20 codec bileşeni üzerine kuruludur. H.323'ü ve SIP destekler. Harici bir mikrofon, kamera ve monitörle bir cep telefonu konferans odası senaryosunda da kullanılabilir.

/ Video Wall


Daha derin görsel etki ve 1,7mm'lik daha ince çerçeve genişliğine sahip video duvar ekranları.

- Hayat benzeri bir görüntüleme deneyimi için neredeyse aralıksız son derece dar çerçeve(1,7mm).
- Hassas kalibrasyon ve panel teknolojisi sayesine mükemmel ren doğruluğu ve parlaklık düzeyi.
- Ekran kartı ihtiyacını ortadan kaldırarak, DisplayPort(DP) 1.2 veya HDMI bağlantı noktası kullanımıyla Daisy Chain özelliği.
- Özel, kullanıcı dostu duvar montajıyla 7/24 çalışma için tasarlanmış son derece güvenilir ekranlar.

Ürünleri


Alanının önde gelen isimlerinden olan Lenovo markasının masaüstü bilgisayar, diz üstü bilgisayar ve veri merkezi ürünlerinin teminini sağlamaktayız.

/ Projeksiyonlar


Hitachi'nin yeni nesil projeksiyonları, iş dünyasının ve eğitimcilerin çeşitli ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Seçkin modellerde Hitachi orjinal teknolojisi ile montaj kolaylığı ve hatta taşınabilirliği sağlamak için benzersiz bir görüntü netliği sunar. Yeni modellerde Full HD, beyaz, siyah projektörler ve HDBaseT dijital bağlantı bulunur.

/ Yazıcı ve TarayıcılarHızlı Ofis Yazıcısı

Yüksek hacimli işler için tasarlanan, çevreye duyarlı, çok işlevli kurumsal yazıcı, 75 ipm'e kadar ulaşabilir yüksek hızda mükemmel baskı kalitesi sunar.

Hızlı Küçük Çalışma Grubu

Daha az müdahale ve gelişmiş güvenlikle üretkenliğinizi arttırırken baskı maliyetinizi ve çevre üzerindeki etkinizi azaltın.

Profosyonel Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı

Wi-Fi, Wi-Fi Direct ve hızlı çift taraflı baskıyla profosyonel kalitede baskı için alandan tasarruf sağlayan uygun maliyetli yazıcılar.

44" Dye Süblimasyon Yazıcı

Yüksek kalite, baskı hızı ve uzun kullanım ömrü. Canlı renk ve keskin hatlar. Yüksek kapasiteli mürekkepler ve düşük güç tüketimi.

/ Detex Voltaj DedektöMegger Detex yüksek voltaj dedektörü

- Frekans Değeri: 50 Hz
- İzolasyon Voltaj Değeri: 3-36 kV
- Giriş Direnç Değeri : 20 kohm
- Bağlantı Zamanı: 30 sn.
- Tesk Gerilimi: 75 Kv